jaki rower wybrac crossowy czy gorski

jaki rower wybrac crossowy czy gorski

Country Club Sarasota

Country Club Sarasota może być obchodzony jako jeden z najwybitniejszych osiągnięć nieruchomości w obrębie Palmer Ranch Southwestern hrabstwach Florydy. To bezpieczne i brama wspólnota z 24 godzin bezpieczeństwa to raj do odkrycia dla każdego właściciela domu, który pragnie wygodę mnóstwo miejskich udogodnień, światowej klasy znakomitych restauracji i sklepów, najlepszych szkół i imprez kulturalnych. Osiedle składa się z domów jednorodzinnych w wygodnych proporcjach stron domowych na dobrze utrzymanym 565 hektarowej nieruchomości. Mieszkańcy mają przywilej, aby poddać się kwitnącym tropikalnym środowisku i mogą cieszyć inspirujących widoki z nad jeziorami widoki.

Cena dla planów podłogowych sprzedaży wymienionych domów waha się od 2.500 do 5.500 stóp kwadratowych stóp kwadratowych z cen ofertowych niż może osiągnąć 1,4 miliona dolarów początkowy poziom przy znacznie niższe i bardziej przystępne ceny 300 $. Country Club Sarasota można łatwo wprowadzić z Beneva drodze z kilkoma wygodne pośrednictwem taryf jak Clark Road, US 41 i Interstate 75, który zapewnia łatwy dostęp do tego popularnego enklawie 10.000 akrów. Dogodna lokalizacja tej społeczności w łatwy dostęp Palmer Ranch oferuje mieszkańcom zaangażowanie w świecie działań śmiałych i ekscytujących z wieloma unikalnymi restauracji, eklektyczny sklepów i najlepszych urządzeń klasy sportowej. Światowej sławy nadmorskimi kurortami Siesta Key i różnych sztuk i ośrodków kulturalnych dokonać Country Club Sarasota nieodparte przyciąganie.

Ten piękny społeczności graniczy wiecznie TCP Prestanica pole golfowe i otwarte opcje dla mieszkańców do przyłączenia się do społeczności sportowej The Serendipity Racket Klubu z okazji, aby grać na 1 Har Tru kortach tenisowych i odświeżyć w basen o wymiarach olimpijskich.
Artykuł dzięki:

Author: leszekhanski.pl

Share This Post On