jaki rower kupic zeby wozic dziecko

jaki rower kupic zeby wozic dziecko

5.Tiagra (9)

Każdy szereg kół zębatych może być pokazane w nawiasach. Jest to często określane jako „10” i prędkości „9 prędkości”, co oznacza liczbę kół zębatych. Jednak wszystkie numery biegu można rozpoznać po tym, pomnożonej przez liczbę tarcz, na przykład rower posiadający podwójne tarczy i 10-biegowa kaseta posiada 20 biegów.

Dura grupa sprzętowa jest w gamie jest super lekki, 10 obrotów pasuje do sprawnego walcowania. Łańcuchy wykonane są ze stopu cynku, który jest lekki i mocny jak to suport, który ma minimalny interfejs łożyska na niezakłócone toczenia. Pedały są niskoprofilowe i mają konstrukcję platformy dla lepszej stabilności kolana pedału i szerokiej umieszczenie łożyska wzmocnionej rozkładu obciążenia. Dura grupa sprzętowa naprawdę ma ulepszone działanie hamowania wraz z. Dziesięć prędkości przekładnia jest koniecznością dla poważnych rowerzystów; podwójne pustki II korbowy ustawiony ze zintegrowanym suportu jest lekki, mocny kawałek sztuki z gładkimi liniami, a w siedmiu różnych długościach.

Zdecydować się na najnowszej postaci groupsets wyposażyć siebie, aby uaktualnić swój cykl dać modny i stylowy wygląd bez podejmowania ryzyka. Sklep cycling posiada wszystkie najlepsze groupsets do zaoferowania najlepsze biegi rowerowych.

Za wszelką pomoc z grupa sprzętowa, sprawdź informacji dostępnych online, to pomoże Ci nauczyć się odnaleźć Groupsets natychmiast udać!

Artykuł dzięki:

Author: leszekhanski.pl

Share This Post On