jaki rower kupic nastolatkowi

jaki rower kupic nastolatkowi

Koszt licencji obejmuje wszystkie koszty ubezpieczenia umieścić na wyścigach kolarskich, więc jeśli są jakieś poważne potrzeby medyczne, każdy jest objęty.

Więc po zakupie swoją roczną licencję USCF lub licencji jednodniową na razie, to jest czas na wyścig. Jako początkujący biegacz drogowego, trzeba zacząć na poziomie kategorii 5. USCF wskazał szereg czynności, które należy osiągnąć do końca się na poziomie Pro. Podczas każdego etapu, konkurencja coraz trudniej, ras są dłuższe, a grupa robi się coraz większy. Obecnie 5 kategorie dla wyścigów drogowych, Cat 5 Cat 4 Cat 3 Cat 2 i Kat 1. Do poruszania się po kategoriach, trzeba mieć zdobył wystarczającą ilość punktów i wysłana na tyle dobre wyniki, aby uzasadnić swoje żądanie uaktualnienia z USCF urzędników , Proces ten może być w całości odbywa się online za pośrednictwem strony internetowej usacycilng.org.

Jako Cat 5, jest to wymóg wypełnić w sumie 10 wyścigów, więc dowiedzieć się, jak skutecznie i bezpiecznie jeździć w opakowaniu. Te wyścigi mają znacznie mniejsze obszary niż w innych kategoriach i są wielkie możliwości do nauki. Twój wprowadzanie naprawdę nie ma znaczenia, ponieważ jest to liczba ras trzeba zakończyć, zanim będzie można uaktualnić. Ponownie, jest to po prostu ze względu na bezpieczeństwo innych kierowców, aby zapewnić, że nie powodują poważnych awarii.

Po ukończeniu 10. wyścig, trzeba będzie poprosić o aktualizację poprzez USCF (www.usacycling.org) stronie. Po jej zatwierdzeniu, nadszedł czas, aby ścigać się jak kot 4. Tutaj mają znacznie większą konkurencję i być w stanie ścigać dłuższy wyścig. Trzeba będzie uzyskać co najmniej 20 punktów w danym roku kalendarzowym w celu wprowadzenia do uaktualnienia, a 30 punktów daje automatyczny upgrade do kat 3. Otrzymasz punktów oparty off wygranej lub kończąc na 10 najlepszych miejsc w wyścigu , Jest to również miejsce w przypadku aktualizacji z 3 do Cat Cat 2.

Artykuł dzięki:

Author: leszekhanski.pl

Share This Post On