jaki rower holenderski wybrac

jaki rower holenderski wybrac

Campagnolo, Shimano i Suntour były wszystkie popularne groupsets z tej epoki i mogą być śledzone w dół za pośrednictwem specjalistycznych stron internetowych rowerowych retro. zmiana biegów będzie zazwyczaj za pośrednictwem dźwigni zamontowanych na downtubes niż poprzez dźwignie hamulcowe choć groupsets Począwszy od 1987 roku będzie zapewne „indeksowane” dźwigni z mechanizmem zapadkowym zapewniając mocniejsze i bardziej elastyczne przejście.http://erfit.pl

Koła z tej epoki były na ogół metalowe obręcze sekcja box albo z 28 lub 32 szprych splecione 3 krzyż chociaż czasami promieniście szprychowe koła były używane na froncie, zwłaszcza do prób czasowych. Na rurach wyścigowych były popularne, choć na codzień felgi jazda Clincher które odbywają regularne dętki i opony może być wygodniejsze.

Pedały to jeden obszar osobistego wyboru, gdzie nie zawsze łatwo jest przejść z retro smaku – tak wielu z nas już przyzwyczaił się do nowoczesnych pedały zatrzaskowe, które mogą się wydawać trudne wracając do starej pedały z klipów i paskami. Zwłaszcza, gdy oznacza to przyzwyczaić poluzowanie pasów toe wyłączyć w podejściu do sygnalizacji świetlnej. W połączeniu z potrzebą inną parę butów ze starej klin może być łatwiej trzymać się nowoczesnym wyglądem i pedały SPD stylu, nawet jeśli oznacza to wygląd roweru jest lekko naruszona.

Powinieneś być w stanie oczekiwać ciężar swojej zmontowanym retro rower być blisko znakiem 21lbs jeśli budujemy go z oczu na wadze. Pamiętaj jednak, widły węglowe są obecnie więc jeśli chcesz zaoszczędzić na wadze będziesz patrząc na lżejszych kierownicy, zapalniczkę suportu i lżejsze siodło z tego samego okresu, nawet jeśli to nie zajmie Ci trochę czasu, aby dostać się na nim komfortowo!

Artykuł dzięki:

Author: leszekhanski.pl

Share This Post On