jaki rower gorski kupic forum

jaki rower gorski kupic forum

Jak ułożyła Retro Rower

Dla wielu rowerzystów złota era rowerowej był pod koniec 1970 i na początku 1980 roku. Eddy Merckx zmiażdżył wszystkich tych, którzy stali na jego drodze, a on zrobił to z klasą, na rowerach, które teraz wygląda wyraźnie chłodne podczas noszenia odzieży rowerowej, że choć to może nie być najlepszy pod względem technicznym, był z pewnością najlepszy pod względem stylu , Był następnie przez francuskiego renesansu z Bernard Hinault i Laurent Fignon przynosząc pewną galijskiej talent do tego sportu, jak technologia zaczęła mieć większy wpływ na wynik wyścigach rowerowych.

W dzisiejszej dobie włókna węglowego i blisko jednorazowych ram rowerowych w pośpiechu w kierunku coraz lżejszy sprzęt wielu fanów rowerowych pamiętać, czule rowery z przeszłości. Wykonany z rur stalowych ramy rowerowe były gładkie patrząc na dzisiejsze standardy. Ich regularne wstyd diament i małe średnice rur oznaczało niewiele było ustawić poza jedną klatkę od drugiego, dopóki nie wszedł na jednym i pojechał go dla siebie. Rowery stalowe przeszłości miał pewną niezaprzeczalną duszę do nich, zwłaszcza w porównaniu do dzisiejszych trudnych przejażdżki aluminiowych i martwych klatek węgla.

Jego można znaleźć stare konstrukcje stalowe przywrócić z serwisów takich jak jazda na rowerze Retro Vintage dla niezbyt dużo pieniędzy. Jeśli ramka potrzebuje respray jej dość łatwo zdejmować wszystkie pozostałe składniki, takie jak suportu lub zestawu słuchawkowego i zabrać ją do lakierni, gdzie będą pierwszy pasek istniejącą farbę, a następnie pomalować na nowym płaszczu i szkliwa. Jest nawet możliwe, aby zbliżyć się do oryginalnego producenta w celu uzyskania oryginalnych naklejek, które mogą być następnie stosowane do ramy, aby przywrócić go do stanu pierwotnego.

Dla componentry, że to dobry pomysł, aby trzymać się grupa sprzętowa z tej samej epoki – niektóre okucia takie jak miejsca na tylnej osi nie zmienił się na przestrzeni lat, aby zmieścić się w koła z większą liczbą biegów na nich, a to może prowadzić do istoty ramki odkształcone pomieścić nowsze koła 10 prędkości w starszych ramek.
Artykuł dzięki:

Author: leszekhanski.pl

Share This Post On